Klub Szachowy Gryf Szczecin
70-552 Szczecin, al. Wyzwolenia 7/U11
NIP 852-23-92-463 REGON 812-621-802
Tel. 666-247-147 mail: klub@szachy.szczecin.pl
Konto bankowe: BOŚ Bank 82 1540 1085 2030 9140 0585 0001


   

MENU

   Strona główna
   Fotogaleria
   Informacje Różne
   Artykuły
   Partie
   Archiwum
   Wyszukiwarka
   Linki


ZAPOWIEDZI

   Turnieje Regionalne
   Turnieje Ogólnopolskie


WYNIKI

   Wyniki Turniejów
   4 Pory Roku


KSz Gryf Szczecin

   Lokalizacja Siedziby
   Przystąp do KSz Gryf!
   Szkolenie Zawodników
   Prasa o Nas
   Zarząd
   Statut
   Informacje Kontaktowe
   Mecenasi i Partnerzy
   Historia
Drodzy Internauci!
Pragniemy zaprosić was na nową stronę Klubu Szachowego Gryf Szczecin opublikowaną pod adresem www.gryfszczecin.org


17 marca rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18, które będziemy już relacjonowali na nowej www. Tam też znajdziecie zaległe relacje z ostatnio organizowanych zawodów.
Na nowej stronie zupełnie przebudowaliśmy sposób nawigacji (rezygnacja z menu bocznego), dzięki czemu strona jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi jak np popularne smartfony. Ponadto strona została przeniesiona na jeden z najlepszych serwerów dostępnych na rynku, dzięki czemu strony powinny otwierać się znacznie szybciej niż obecnie.
Stara strona będzie funkcjonowała do czasu przeniesienia archiwum wyników. To nasza historia, więc nie ma takiej opcji, abyśmy mieli je ot tak skasować.
Niestety jest to proces czasochłonny, gdyż dane muszą być przenoszone ręcznie i wymagają ponownego formatowania oraz sprawdzania poprawności działania odsyłaczy (np. wiele stron m.in. z wynikami przestało istnieć). Dopiero gdy proces ten dobiegnie końca, obecna domena www.szachy.szczecin.pl zostanie przekierowana na nową stronę.


Przystąp do Nas!

(418 razem słów w tym tekście)
(19098 Odsłon)   Strona gotowa do druku

    Najważniejsze dokumenty informacje:
  • Statut KSz Gryf Szczecin znajdziesz tutaj klik
  • Deklarację Członkowską można otrzymać w klubie lub ściągnąć stąd klik
  • Kartę sztywną wypełnia się w klubie.
  • Centralny Rejestr PZSzach klik
  • Skrót ZZSzach oznacza Zachodniopomorski Związek Szachowy.
  • Skrót PZSzach oznacza Polski Związek Szachowy.
  • Składka członkowska na rok 2012 r. wynosi 50,00 zł.

1. Jak zostać członkiem Klubu Szachowego Gryf Szczecin?
Aby zostać członkiem klubu, należy zapoznać się ze statutem, wypełnić i podpisać czytelnie Deklarację Członkowską oraz uregulować składkę roczną.

2. Czy uczestnik zajęć/treningów automatycznie staje się członkiem klubu?
Nie. Statut klubu nie przewiduje innego traktowania uczestników zajęć. Oznacza to konieczność spełnienia warunków opisanych w punkcie 1.

3. Jak dokonać rejestracji w Centralnym Rejestrze PZSzach i wyrobić legitymację szachową?
Aby dokonać rejestracji, musisz być członkiem klubu. Następnie należy wypełnić tzw. "kartę sztywną" (część przeznaczoną dla zawodnika). Jeśli chcesz wyrobić także legitymację szachową, należy dodatkowo przynieść zdjęcie. Resztą formalności zajmie się klub, który opłaci też koszty rejestracji w ZZSzach i PZSzach oraz legitymacji szachowej.

4. Czy można być członkiem wielu klubów/stowarzyszeń szachowych?
Tak, z zastrzeżeniem, że reprezentować w zawodach można tylko jeden. W przypadku szachów, jeśli nie są to zawody branżowe, będzie to klub określony w Centralnym Rejestrze PZSzach.

5. Dlaczego warto wstąpić do KSz Gryf Szczecin?
Wstąpienie do klubu daje wielokierunkowe korzyści, które nie sposób opisać w kilku zdaniach. To przede wszystkim szansa na rozwój talentu szachowego pod okiem doświadczonych szkoleniowców, u których zawsze uzyskasz cenne wskazówki i porady. To także możliwość miłego i twórczego spędzenia wolnego czasu w gronie osób dzielących tę samą pasję.
Jeśli myślisz o udziale w zawodach rangi mistrzostw międzywojewódzkich, albo mistrzostw Polski, to z nami łatwiej przebrniesz przez uciążliwe wytyczne, regulaminy i inne warunki, których spełnienie jest konieczne do uzyskania licencji szachowej, czy też samego udziału w zawodach. To właśnie klub jest najlepszym pośrednikiem w kontaktach z innymi związkami, klubami sportowymi i organizatorami tych imprez.
Należy mieć świadomość, że życie codzienne klubu, to nie tylko szachy. W tle jest wiele miejsca dla ludzi np. rodziców którzy chcieliby zaangażować się w sprawy organizacyjne. Daje wam to realny wpływ na rozwój klubu i wyznaczanie kierunków jego działania. Na porządku dziennym są osoby, które "małymi kroczkami" zdobywają znakomite doświadczenie podczas organizacji imprez czy wyjazdów na zawody. Nierzadko tak zdobyte doświadczenie staje się pomocne w pracy zawodowej i życiu codziennym.
Do korzyści łatwo mierzalnych należy zaliczyć zniżki na udział w organizowanych przez nas turniejach oraz w miarę możliwości bezpośrednie wsparcie finansowe dla najlepszych zawodników.

  

[ Wróć do Klub Szachowy Gryf Szczecin | Spis sekcji ]
:: © 2003-2012 Klub Szachowy Gryf Szczecin ::