Klub Szachowy Gryf Szczecin
70-552 Szczecin, al. Wyzwolenia 7/U11
NIP 852-23-92-463 REGON 812-621-802
Tel. 666-247-147 mail: klub@szachy.szczecin.pl
Konto bankowe: BOŚ Bank 82 1540 1085 2030 9140 0585 0001


   

MENU

   Strona główna
   Fotogaleria
   Informacje Różne
   Artykuły
   Partie
   Archiwum
   Wyszukiwarka
   Linki


ZAPOWIEDZI

   Turnieje Regionalne
   Turnieje Ogólnopolskie


WYNIKI

   Wyniki Turniejów
   4 Pory Roku


KSz Gryf Szczecin

   Lokalizacja Siedziby
   Przystąp do KSz Gryf!
   Szkolenie Zawodników
   Prasa o Nas
   Zarząd
   Statut
   Informacje Kontaktowe
   Mecenasi i Partnerzy
   Historia




Drodzy Internauci!
Pragniemy zaprosić was na nową stronę Klubu Szachowego Gryf Szczecin opublikowaną pod adresem www.gryfszczecin.org


17 marca rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18, które będziemy już relacjonowali na nowej www. Tam też znajdziecie zaległe relacje z ostatnio organizowanych zawodów.
Na nowej stronie zupełnie przebudowaliśmy sposób nawigacji (rezygnacja z menu bocznego), dzięki czemu strona jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi jak np popularne smartfony. Ponadto strona została przeniesiona na jeden z najlepszych serwerów dostępnych na rynku, dzięki czemu strony powinny otwierać się znacznie szybciej niż obecnie.
Stara strona będzie funkcjonowała do czasu przeniesienia archiwum wyników. To nasza historia, więc nie ma takiej opcji, abyśmy mieli je ot tak skasować.
Niestety jest to proces czasochłonny, gdyż dane muszą być przenoszone ręcznie i wymagają ponownego formatowania oraz sprawdzania poprawności działania odsyłaczy (np. wiele stron m.in. z wynikami przestało istnieć). Dopiero gdy proces ten dobiegnie końca, obecna domena www.szachy.szczecin.pl zostanie przekierowana na nową stronę.


Ranking polskich klubów szachowych 2005

Przeanalizowane zostały grupy Mistrzostw Polski Juniorów w szachach klasycznych od 8 do 18 lat.

Przyznano punkty za miejsce juniora w MPJ (jednakową dla wszystkich grup - jak w OOM 14): 9 pkt. za 1 m-ce, 7 pkt. za 2 m-ce, 6 pkt. za 3 m-ce, 5 pkt. za 4-5 m-ce, 4 pkt. za 6-9 m-ce, 3 pkt. za 10-15 m-ce, 2 pkt. za 16-23 m-ce, 1 pkt. za 24-32 m-ce. Dodatkowo 0,5 pkt. za m-ce po za 32.

Ranking ma charakter czysto poglądowy i nie jest żadnym oficjalnym miernikiem PZSzach.

Do wglądu jest także ranking województw, klasyfikacja medalowa klubów i województw.

Najwięcej juniorów wprowadził do MPJ klub MUKS MDK Śródmieście Wrocław, bo aż 21. Skuteczniejsci okazali się jednak młodzi szachiści Polonii Trade Trans Warszawa. Bardzo dobrze w tej statystyce wypada najsilniejszy zachodniopomorski klub Hetman Politechnika Koszalin.

M-ceKlubWoj.Jun. w fin.Pkt.
1Polonia Trade Trans WarszawaMA1763,00
2Hetman Politechnika KoszalinZP1452,00
3MUKS MDK Śródmieście WroclawDS2149,50
4Stilon Gorzów WielkopolskiLB1349,00
5Juvena Hańcza SuwałkiPL1242,50
6EL-TUR BogatyniaDS1037,00
7MKSz RybnikSL1036,00
8Damis WarszawaMA535,00
9Miedź LegnicaDS928,50
10Apator ToruńKP725,50
11AZS Politechnika Śląska GliwiceSL1025,00
12Na Pięterku PoznańWP1224,50
13Kłos Czarny Koń OlkuszMP524,00
14Pocztowiec TPSA PoznańWP721,00
15Gens KolobrzegZP1017,50
16Hetman Koronny TrzebiniaMP417,00
17Rolnik RóżaPK1017,50
18JKSz MCKiS JaworznoSL617,00
19PiatkaSkierniewiceLD1116,00
20Polonia WrocławDS516,00
21PTSz PłockMA316,00
22Polfa Grodzisk MazowieckiMA515,00
23UKS SP 8 ChrzanowMP715,00
24Wicher ZbąszyńWP513,50
25Żak KielceSK713,00
26Solny ZieleniewoZP812,50
27Stoczek 45 BiałystokPL612,50
28Szach Centrum ŁódźLD610,50
29Piast ŚremWP210,00
30Rodło OpoleOP610,00
31Baszta WałbrzychDS49,50
32Bryza KołbudyPO39,00
33LUKS Set LesznowolaMA39,00
34MOS WieliczkaMP19,00
35Jaćwiez SuwałkiPL68,50
36MLKS WesołaMA48,50
37Szczecińskie Stow. SzachoweZP38,50
38Odrodzenie KozuchowLB38,00
39Goniec MOA StaniątkiMP57,50
40Błękitny Ekspress Lech PoznańWP47,50
41Gedanensis GdańskPO37,50
42Żarski Klub SzachowyLB37,50
43MDK RadomMA57,00
44UKS Dwójka Tomaszów LubelskiLU47,00
45Pionier Jastrzębie ZdrójSL37,00
46Hetman WroclawDS27,00
47Hetman Szopienice KatowiceSL27,00
48OPP ToruńKP27,00
49Drapol Jantar Pruszcz GdańskiPO56,00
50Start LublinLU56,00
51UKS Czternastka Ursus WarszawaMA26,00
52Budoprojekt GłogówDS16,00
53Fart KielceSK55,50
54Carbon JasłoPK45,50
55Start KatowiceSL45,50
56Chemik BydgoszczKP25,00
57Diagonalia ImielinSL25,00
58Kotwica LesznoWP25,00
59Krzyki WrocławDS15,00
60Smerfy RybnikSL15,00
61Carbo GliwiceSL34,50
62MDK Nr 5 BydgoszczKP34,50
63MDK BialystokPL24,50
64Torfarm-64 ToruńKP44,00
65Czarnovia CzarnaPK24,00
66Orkan Piekary ŚląskieSL24,00
67Centrum ZabrzeSL14,00
68Jarocinski Klub Szachowo-Warc.WP14,00
69Ormuzd KartuzyPO14,00
70UKS Jedynka BełchatówLD14,00
71MOK 64 Biała PodlaskaLU23,50
72PUKS MakowiecMA53,50
73WTSz Mat WieluńLD23,50
74Zjednoczeni ŚcinawkaDS23,50
75BTSz BiałystokPL13,00
76Brzozovia BrzozowPK23,00
77EMDEK BydgoszczKP33,00
78Hetman CzestochowaSL23,00
79Hetman MichałowiceMA13,00
80Hetman DWP WarszawaMA13,00
81Łączność BydgoszczKP13,00
82OPP Neptun KolobrzegZP23,00
83MTSz Mińsk MazowieckiMA13,00
84MZSzach KrakówMP13,00
85Tomex KrakówMP13,00
86Wieża Kórnicka KórnikWP13,00
87Maraton ŁomżaPL42,50
88Energetyk RybnikSL22,50
89Górnovia Smak - Eko GórnoPK22,50
90Hetman Ostrowiec SwiętokrzyskiSK22,50
91MUKS CieszynSL22,50
92SOS KrakówMP22,50
93Wisła StrumieńSL22,50
94UKS Piatka WieluńLD32,00
95AKS MikołówSL22,00
96CKiS SkawinaMP22,00
97Korona KrakówMP22,00
98Gambit BuczWP12,00
99Kowalewo PomorskieKP12,00
100KTSzW KaliszWP12,00
101OTSz Ostrów WielkopolskiWP12,00
102Pat Ligota DolnaOP12,00
103Szach SulechówLB12,00
104Towarzystwo Szachowe SłupskPO12,00
105UKS KościelecWP12,00
106UKS Trzydziestka OlsztynWM12,00
107ULKS ŁącznaSK12,00
108Czarni OleckoWM21,50
109Czarni RzeszówPK21,50
110Sendecja Nowy SączMP21,50
111Sanovia LeskoPK21,00
112Wieża OstrołękaMA21,00
113Akcja Katolicka GdanskPO11,00
114Flik SandomierzSK11,00
115Iskra MarzeninWP11,00
116Kopernik GrudziądzKP11,00
117LZS TrzebnicaDS11,00
118MDK 1 BydgoszczKP11,00
119Orzeł RudnikPK11,00
120Ostródzianka OstródaWM11,00
121Polan PoznańWP11,00
122Polonia WroclawDS11,00
123Pszczynskie Stowarzyszenie SzachoweSL11,00
124Rzemiosło RacibórzSL11,00
125Szach WolsztynWP11,00
126Wieża PleszewWP11,00
127Zelmer RzeszówPK11,00
128Alfil GniewPO10,50
129AZS UMCS LublinLU10,50
130Centrum BydgoszczKP10,50
131Entropia WarszawaMA10,50
132Korona - Rawbud RawiczWP10,50
133Mat KartuzyPO10,50
134MDK Nr 1 BydgoszczKP10,50
135MKSzach TorunKP10,50
136Mrągowia MrągowoWM10,50
137MTS KwidzynPO10,50
138Odra SłubiceLB10,50
139Pegaz Janów LubelskiLU10,50
140Sokół ChorzówSL10,50
141UKS Piątka ŁaskLD10,50
142Unia Nowa SarzynaPK10,50

M-ceWojewództwoKluby w fin.Jun.w fin.Pkt.
1Mazowieckie1455173,50
2Dolnośląskie1157164,00
3Śląskie1957135,00
4Wielkopolskie1744101,00
5Zachodniopomorskie53793,50
6Małopolskie113286,50
7Podlaskie63173,50
8Lubuskie52167,00
9Kujawsko-Pomorskie132857,50
10Podkarpackie102737,50
11Łódzkie62436,50
12Pomorskie91731,00
13Świętokrzyskie51624,00
14Lubelskie51317,50
15Opolskie2712,00
16Warmińsko-Mazurskie455,00

Klasyfikacja medalowa klubówWoj.ZŁOTOSREBROBRĄZ
Damis WarszawaMA211
Hetman Politechnika KoszalinZP21-
Kłos Czarny Koń OlkuszMP11-
Juvena Hańcza SuwałkiPL1-1
MKSz RybnikSL1-1
EL-TUR BogatyniaDS1--
Hetman Koronny TrzebiniaMP1--
Miedź LegnicaDS1--
MOS WieliczkaMP1--
Piast ŚremWP1--
Stilon Gorzów WielkopolskiLB-2-
Polonia Trade Trans WarszawaMA-12
MUKS MDK Śródmieście WroclawDS-2-
Polfa Grodzisk MazowieckiMA-1-
AZS Politechnika Śląska GliwiceSL-1-
Polonia WrocławDS-1-
Żak KielceSK-1-
Apator ToruńKP--1
Budoprojekt GłogówDS--1
Krzyki WrocławDS--1
PTSz PłockMA--1
Szczecińskie Stowarzyszenie SzachoweZP--1
UKS Bryza KołbudyPO--1
Żarski Klub SzachowyLB--1

Klasyfikacja medalowa województwZŁOTOSREBROBRĄZ
Małopolskie31-
Mazowieckie234
Dolnośląskie232
Zachodnipomorskie211
Śląskie111
Podlaskie1-1
Wielkopolskie1--
Lubuskie-21
Świętokrzyskie-1-
Kujawsko-Pomorskie--1
Pomorskie--1


    8004  odsłon
 Wydrukuj tę stronę Wydrukuj tę stronę
:: © 2003-2012 Klub Szachowy Gryf Szczecin ::