Klub Szachowy Gryf Szczecin
70-552 Szczecin, al. Wyzwolenia 7/U11
NIP 852-23-92-463 REGON 812-621-802
Tel. 666-247-147 mail: klub@szachy.szczecin.pl
Konto bankowe: BOŚ Bank 82 1540 1085 2030 9140 0585 0001


   

MENU

   Strona główna
   Fotogaleria
   Informacje Różne
   Artykuły
   Partie
   Archiwum
   Wyszukiwarka
   Linki


ZAPOWIEDZI

   Turnieje Regionalne
   Turnieje Ogólnopolskie


WYNIKI

   Wyniki Turniejów
   4 Pory Roku


KSz Gryf Szczecin

   Lokalizacja Siedziby
   Przystąp do KSz Gryf!
   Szkolenie Zawodników
   Prasa o Nas
   Zarząd
   Statut
   Informacje Kontaktowe
   Mecenasi i Partnerzy
   Historia




Drodzy Internauci!
Pragniemy zaprosić was na nową stronę Klubu Szachowego Gryf Szczecin opublikowaną pod adresem www.gryfszczecin.org


17 marca rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18, które będziemy już relacjonowali na nowej www. Tam też znajdziecie zaległe relacje z ostatnio organizowanych zawodów.
Na nowej stronie zupełnie przebudowaliśmy sposób nawigacji (rezygnacja z menu bocznego), dzięki czemu strona jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi jak np popularne smartfony. Ponadto strona została przeniesiona na jeden z najlepszych serwerów dostępnych na rynku, dzięki czemu strony powinny otwierać się znacznie szybciej niż obecnie.
Stara strona będzie funkcjonowała do czasu przeniesienia archiwum wyników. To nasza historia, więc nie ma takiej opcji, abyśmy mieli je ot tak skasować.
Niestety jest to proces czasochłonny, gdyż dane muszą być przenoszone ręcznie i wymagają ponownego formatowania oraz sprawdzania poprawności działania odsyłaczy (np. wiele stron m.in. z wynikami przestało istnieć). Dopiero gdy proces ten dobiegnie końca, obecna domena www.szachy.szczecin.pl zostanie przekierowana na nową stronę.


Klasyfikacja turnieju "4 pory roku" 2009

Szybki link do działów poniżej:
Grupa A
Grupa B
Gumisie

Grupa A
M-ce Tyt. Nazwisko i imię Rank Klub 1 2 3 4 suma uwagi Rank. Pocz.
1 IM Aliavdin, Nikolai 2364 Hetman Myśliborz 100 100 100 100 400   2356
2 I Korbal, Arkadiusz 2016 KSz Gryf Szczecin 60 29 60 60 209 ZUT 1998
3 I++ Tokarczyk, Tomasz 2162 NKSz Śmiały Police 29 80   80 189   2153
4 k Maniocha, Andrzej 2244 NKSz Śmiały Police 80 40   45 165   2244
5 I Jacek, Krystian 2052 KSz Gryf Szczecin 45 50 40 29 164 J15 2027
6 k Rudnicki, Miłosz 2221 UKS Biały Pion Gryfino 40   80 32 152 ZUT 2231
7 I Pułka, Bartosz 2024 KSz Gryf Szczecin 26 36 26 50 138   2024
8 I Czuchnicki, Adam 2086 MKS Pałac Młodzieży Szczecin
60 45 22 127 ZUT 2086
9 I Jedruszek, Krzysztof 2025 UKS Szach Gryfice
24 50 36 110 ZUT 2018
10 II Śmieszek, Wojciech 1662 KSz Gryf Szczecin 20 8 36 26 90 J15 1660
11 II Nawrocki, Włodzimierz 1800 Szczecin 24 10 16 20 70   1800
12 III Zych, Włodzimierz 1600 KSz Gryf Szczecin 32 1 18 16 67   1600
13 II+ Pawlicz, Adam 2039 KU AZS ZUT
26
40 66 ZUT 2039

II Promiński, Piotr 1805 UKS "Biały Pion" Gryfino 18 12 22 14 66 J15 1800
15 II Walukiewicz, Cezary 1867 KS Mechanik Stargard Szczeciński
32 29
61
1867
16 I Jacek, Roksana 1668 KSz Gryf Szczecin 16 9 24 11 60 D15 1643
17 II+ Maruszczak, Joanna 1642 KSz Gryf Szczecin
13 32 12 57 D15 1643
18 II Gniazdowski, Marian 1800 KSz Gryf Szczecin 36 20     56 S 1800
19 II Janus, Sławomir 1800 Szczecin 12 18 14 10 54   1800
20 IM Franzen, Jozef 2318 Słowacja 50       50   2318
21 II+ Dogoda, Rafal 1863 UKS Biały Pion Gryfino
45

45 ZUT 1863
22 II Czerski, Jakub 1706 KSz Gryf Szczecin 15 5 20   40 J15 1800
23 II Sachryn, Krystian 1800 Magok Świnoujście
11
24 35
1800
24 I Friedrich Małgorzata 1800 KU AZS ZUT 13 1   15 29 ZUT 1800
25 I Gebala, Jacek 2000 Szczecin 22       22   2000

II Kreja, Pawel 1958 Gostyń
22

22 ZUT 1958

II Niżyński, Andrzej 1479 KSz Gryf Szczecin

13 9 22
1479

I Stanger, Ludwik 2000 Szczecin 11   11   22 S 2000
41 I Majdziak, Witold 1908 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław


18 18
1908
29 I Karwowski, Kacper 1764 UKS Szach Gryfice
16

16 J15 1764
30 I Karchut, Kazimierz 2000 Szczecin

15
15 S 2000
31
Nicinski, Piotr 1906 Lasker Barlinek
15

15
1906
32 III Łukasiewicz, Przemysław 1600 Magok Świnoujście
14

14
1600

II Piotrowski, Bronisław 1800 KS Mechanik Stargard Szczeciński 14       14   1800
34 II Wójtowicz, Wojciech 1736 Szczecin


13 13
1736
35 II Drauszke, Mieczysław 1800 Szczecin

12
12 S 1800
36 II Laszewski, Kazimierz 1774 UKS Szach Gryfice
7

7
1774
37 II Smal, Tobiasz 1651 UKS Szach Gryfice
6

6 J15 1651
38 II Mrozewicz, Ryszard 1800 Magok Świnoujście
4

4 S 1800
39 III Bojarski, Dariusz 1600 KU AZS ZUT
3

3 ZUT 1600
40 II Malinowski, Andrzej 1800 Stilon Gorzów Wlkp.
2

2
1800
Grupa B
M-ce Tyt. Nazwisko i imię Rank Klub 1 2 3 4 suma uwagi Rank. Pocz.
1 III Niedbał, Piotr 1600 KSz Gryf Szczecin 100 100 100 36 336 J15 1600
2 III Lisiecki, Paweł 1600 KSz Gryf Szczecin 36 36 32 100 204 J15 1400
3 III Lanica, Łukasz 1550 KSz Gryf Szczecin 60 60 20 32 172 J15 1400
4 III Oszczyk, Michal 1600 UKS Biały Pion Gryfino
50 60 50 160
1600
5 III Kozłowski, Konrad 1502 KSz Gryf Szczecin 50 22 50 29 151 J15 1600

III Mielnik, Mateusz 1600 KSz Gryf Szczecin 80   45 26 151   1600
7 IV Grzybowski, Tomasz 1400 Szczecin 26   40 45 111   1000
8 III Sola, Pawel 1600 KSz Gryf Szczecin
80 18
98
1600
9 III Winnicki, Mariusz 1600 KSz Gryf Szczecin 32 24 15 24 95 J15 1600
10 III Trzeciakiewicz, Michał 1600 KSz Gryf Szczecin 22   22 40 84 J15 1600
11 III Kowalczyk, Tomasz 1600 Gorzów


80 80
1600

IV Raczyński, Marcin 1400 KS Mechanik Stargard Szczeciński

80
80
1400
13
Pązik, Sławomir 1000 Szczecin
18 24 20 62
1000
14
Kowalczyk, Michał 1000



60 60
1000
15   Bajuk, Maciej 1000 Pałac Młodzieży Szczecin 45       45 J15 1000

II Przybylska, Agata 1540 UKS Szach Gryfice
45

45 D15 1540
17
Bączyk, Kazimierz 1000 Mechanik Stargard Szczeciński
15 29
44 S 1000
18 II Antolak, Julia 1487 GKSz Solny Grzybowo
40

40 D15 1487

III Kabata, Przemysław 1600 Szczecin 40       40 J15 1600
20
Gargas, Janusz 1000


36
36
1000
21 IV Szalewicz, Adam 1400 Mechanik Stargard Szczeciński
32

32 J18 1400
22 III Bladoszewski, Kamil 1600 KSz Gryf Szczecin 18   12   30 J15 1600

IV Bonikowski, Adam 1400 KSz Gryf Szczecin 16 14     30 J15 1400
24   Stępczyński, Piotr 1000 KSz Gryf Szczecin 29       29   1000

II Walukiewicz, Dominika 1600 KS Mechanik Stargard Szczeciński
29

29 D15 1600
26
Szydłowski, Michał 1000


13 15 28
1000
27
Maciupa, Paweł 1000


26
26
1000

III Piechaczek, Dominik 1600 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
26

26 J15 1600
29 II Niżyński, Andrzej 1800 KSz Gryf Szczecin 24       24 J15 1600
30 IV Potoczny, Piotr 1400 Szczecin


22 22
1400
31
Szczepański, Ariel 1000



18 18
1000
32 IV Lorkowski, Lucjan 1400 Szczecin


16 16 S 1400


Maciupa, Zbigniew 1000


16
16 S 1000

III Witczak, Jakub 1600 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
16

16 J15 1600
35   Bębenek, Artur 1000 Stepnica 15       15   1000
36
Hajduk, Tadeusz 1000


14
14 S 1000
37
Ramski, Jan 1000 Szczecin
13

13
1000
38 IV Czerski, Maciej 1400 KSz Gryf Szczecin
12

12 J15 1400
Gumisie
M-ce Tyt. Nazwisko i imię Rank Klub 1 2 3 4 suma uwagi Rank. Pocz.
1 IV Dąbrowski, Damian 1400 MKS Pałac Młodzieży Szczecin 50 100 80 100 330
1000
2 IV Maruszczak, Maciej 1400 KSz Gryf Szczecin 100 80 50 80 310   1400
3 IV Kwasniak, Kacper 1400 MKS Pałac Młodzieży Szczecin 80 50 60 60 250
1400
4 IV Grzelewski, Kacper 1400 Hetman Myślibórz 40 24 100 50 214   1200
5 IV Panasiuk, Michał 1400 KSz Gryf Szczecin 45 45 32 36 158   1200
6 IV Zieniuk, Kacper 1400 KSz Gryf Szczecin 36 36 45 32 149   1200
7 V Szczepaniak, Łukasz 1200 Szczecin 16 32 40 40 128   1000
8 IV Iwanów, Jakub 1400 MKS "Pałac Młodzieży" Szczecin 60 13 24   97   1000
9 V Wojciechowski, Kajetan 1200 DK Wspólny Dom 22 20   22 64   1000
10 IV Krzywnicka, Maria 1250 KSz Gryf Szczecin
16 22 24 62 D 1000
11 III Malinowska, Monika 1400 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
60

60 D 1400

IV Wodz, Daniel 1200 KSz Gryf Szczecin
15
45 60
1200
13
Raczyński, Wiktor 1000 Mechanik Stargard Szczeciński
29 29
58
1000


Żukowska, Aleksandra 1000 Szczecin
12 20 26 58 D 1000
15   Abratański, Wojciech 1400 Myślibórz 18   36   54   1000

V Kos, Piotr 1200 UKS Biały Pion Gryfino 32 22     54   1200
17 IV Maruszczak, Hanna 1250 KSz Gryf Szczecin 12 18 18   48 D 1000
18 IV Kozłowski, Mateusz 1400 UKS Szach Gryfice
40

40
1400
19   Maksymów, Michał 1000 Szczecin 24 14     38   1000
20 V Ochał, Krzysztof 1200 DK Wspólny Dom 26 11     37   1000
21 V Gąsienica-Ciułacz, Kuba 1200 Szczecin 29       29   1200


Gregorz, Jan 1000 Pałac Młodzieży


29 29
1000
23
Janasiak, Kacper 1000


26
26
1000

V Janowski, Arkadiusz 1200 UKS Szach Gryfice
26

26
1200
25
Juszczyński, Adam 1000 Szczecin


20 20
1000

V Marzęcki, Bogusz 1200 Szczecin 20       20   1200
27
Gierżot, Michał 1000 Pałac Młodzieży


18 18
1000
28
Wołk, Wojciech 1000


16
16
1000
29   Dębski, Radosław 1000 Szczecin 15       15   1000


Piasecki, Kacper 1000 Szczecin

15
15
1000
31 V Majewski, August 1200 Szczecin 14       14   1000
32   Śmigielska, Maja 1000 DK Wspólny Dom 13       13 D 1000
33   Gajek, Jakub 1000 Szczecin 11       11   1000
34   Popiel, Rajmund 1000 DK Wspólny Dom 10       10   1000


Siadak, Oliwia 1000 DK Wspólny Dom
10

10 D 1000
36   Woźniak, Michał 1000 Szczecin 9       9   1000
37   Marzęcki, Miłosz 1000 Szczecin 8       8   1000
38   Śmiegielski, Kajetan 1000 DK Wspólny Dom 7       7   1000

    4586  odsłon
 Wydrukuj tę stronę Wydrukuj tę stronę
:: © 2003-2012 Klub Szachowy Gryf Szczecin ::