Klub Szachowy Gryf Szczecin
70-552 Szczecin, al. Wyzwolenia 7/U11
NIP 852-23-92-463 REGON 812-621-802
Tel. 666-247-147 mail: klub@szachy.szczecin.pl
Konto bankowe: BOŚ Bank 82 1540 1085 2030 9140 0585 0001


   

MENU

   Strona główna
   Fotogaleria
   Informacje Różne
   Artykuły
   Partie
   Archiwum
   Wyszukiwarka
   Linki


ZAPOWIEDZI

   Turnieje Regionalne
   Turnieje Ogólnopolskie


WYNIKI

   Wyniki Turniejów
   4 Pory Roku


KSz Gryf Szczecin

   Lokalizacja Siedziby
   Przystąp do KSz Gryf!
   Szkolenie Zawodników
   Prasa o Nas
   Zarząd
   Statut
   Informacje Kontaktowe
   Mecenasi i Partnerzy
   Historia




Drodzy Internauci!
Pragniemy zaprosić was na nową stronę Klubu Szachowego Gryf Szczecin opublikowaną pod adresem www.gryfszczecin.org


17 marca rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18, które będziemy już relacjonowali na nowej www. Tam też znajdziecie zaległe relacje z ostatnio organizowanych zawodów.
Na nowej stronie zupełnie przebudowaliśmy sposób nawigacji (rezygnacja z menu bocznego), dzięki czemu strona jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi jak np popularne smartfony. Ponadto strona została przeniesiona na jeden z najlepszych serwerów dostępnych na rynku, dzięki czemu strony powinny otwierać się znacznie szybciej niż obecnie.
Stara strona będzie funkcjonowała do czasu przeniesienia archiwum wyników. To nasza historia, więc nie ma takiej opcji, abyśmy mieli je ot tak skasować.
Niestety jest to proces czasochłonny, gdyż dane muszą być przenoszone ręcznie i wymagają ponownego formatowania oraz sprawdzania poprawności działania odsyłaczy (np. wiele stron m.in. z wynikami przestało istnieć). Dopiero gdy proces ten dobiegnie końca, obecna domena www.szachy.szczecin.pl zostanie przekierowana na nową stronę.


Klasyfikacja turnieju "4 pory roku" 2006

I - 05-03-2006 - "Zima z szachami"
II - 07.05.2006 - "Wiosna z szachami"
III - 03.09.2006 - "Lato z szachami"
Grupa A
L.p Tyt. Nazwisko Imię        Rank    Klub                I   II III  IV  Suma
------------------------------------------------------------------------------
 1  I   Czuchnicki, Adam      2135    PM Szczecin         25  20   -  20   65
 2  I+  Tokarczyk, Tomasz     2112    Śmiały Police       16  16   3  14   49
 3  I+  Matla, Mateusz        2037    BP Gryfino           -  25   -  16   41
 4  I   Buczak, Krzysztof     2157    Śmiały Police       14  12   9   -   35
 5  II  Piotrowski, Bronisław 1800    Mechanik Stargard   11   -  11   9   31
 6  I   Pułka, Bartosz        2052    SSS                  8   -  12  10   30
    II  Kulis, Grzegorz       1800 J  SSS                  9   9   1  11   30
 8  I   Korbal, Arkadiusz     1994    BP Gryfino           -   -  14  12   26
 9  k   Rutkowski, Maciej     2296    Stilon Gorzów        -   -   -  25   25
    I   Tofil, Borys          2003 J  Solny Zieleniewo     -   -  25   -   25
11  II  Jacek, Krystian       1859 J  Solny Zieleniewo     6   -  10   8   24
12  FM  Aliavdin, Nikolai     2363    Białoruś/Mińsk      20   -   -   -   20
    k   Kostyra, Mariusz      2203    Śmiały Police        -   -  20   -   20
14  IV  Sola, Paweł           1600    Łobez               10   6   1   1   18
15  k   Maj, Andrzej          2240    Szczecin             -   -  16   -   16
16  k   Czuchnicki, Jan       2012    PM Szczecin          -  14   -   -   14
    II  Radulski, Leszek      1800    Mechanik Stargard    7   -   7   -   14
    IV  Kulis, Piotr          1600 J  SSS                  5   7   1   1   14
19  II  Ociepka, Adrian       1800    SSS                  12  -   1   -   13
20      Pawłowski, Aleksander 1000    SSS                  1  11   -   -   12
21  II  Albrechciński, Michał 1800    Szczecin             3   -   1   7   11
22  II  Zięba, Teofil         1800 S  Szczecin             1   8   -   1   10
    III Walukiewicz, Cezary   1600    Mechanik Stargard    1   -   4   5   10
        Michno, Łukasz        1000    Szczecin             -  10   -   -   10
25  II  Łaski, Rafał          1917    Szczecin             -   -   8   -    8
26  I   Wilczewski, Zbigniew  2000    Szczecin             -   -   -   6    6
    II  Gniazdowski, Marian   1800    SSS                  -   -   6   -    6
    IV  Brutkowski, Daniel    1400 J  PM Szczecin          1   3   1   1    6
    IV  Morgiewicz, Mirosław  1400    Szczecin             1   5   -   -    6
30  I   Bręgoszewski, Leon    1893    OPP Neptun Kołobrzeg -   -   5   -    5
    V   Mielnik, Mateusz      1200 J                       1   4   -   -    5
32  I   Stanger, Ludwik       2000 S  Szczecin             1   -   -   3    4
    III Świtała, Jerzy        1600    Szczecin             -   -   -   4    4
        Kuchnowski, Piotr     1000    Szczecin             4   -   -   -    4
35  II  Fronckiewicz, Robert  1800    SSS                  2   -   1   -    3
    II+ Jacek, Roksana        1600 J  SSS                  1   -   1   1    3
37  II  Groblewski, Grzegorz  1800    SSS                  -   -   2   -    2
    III Orłowski, Marek       1600    Szczecin             -   -   -   2    2
    III Zych, Włodzimierz     1600    Szczecin             -   -   1   1    2
    IV  Adamczyk, Michal      1400 J  SSS                  -   2   -   -    2
41  I   Kopiński,Tomasz       2069    Mechanik Stargard    -   -   1   -    1
    I   Półtorzycki,Dżemil    1943    Śmiały Police        -   -   1   -    1
    II  Goraj,Marek           1800    Szczecin             -   -   1   -    1
    III Kiłyk, Bohdan         1600    Mechanik Stargard    -   -   -   1    1
    IV  Ciupa,Mateusz         1400 J  BP Gryfino           1   -   -   -    1
    IV  Golik,Tomasz          1400 J  SSS                  -   1   -   -    1
    IV  Piskorek,Grzegorz     1400    DK                   1   -   -   -    1
    V   Oszczyk,Michał        1200 J  BP Gryfino           1   -   -   -    1
    V   Sypko,Maciej          1200    SSS                  1   -   -   -    1
        Korczyński,Norbert    1000 J                       1   -   -   -    1
        Tomczuk,Mateusz       1000 J  Szczecin             1   -   -   -    1
Grupa B
L.p Tyt. Nazwisko Imię          Rank Wiek Klub              I   II III  IV  Suma
--------------------------------------------------------------------------------
 1  IV  Niżyński, Andrzej       1600 C12 PM Szczecin        16  12  16  12   66
 2  IV  Mironowicz, Karol       1400 C12 Mechanik Stargard   -   -  25  25   50
 3  III Ociepka, Dominika       1400 D10 SSS                20   7   8   5   40
 4  III Maruszczak, Joanna      1400 D10 SSS                 -   5  20  14   39
 5  IV  Śmieszek, Wojciech      1400 C8  PM Szczecin        14  11  11   2   38
 6  III Promiński, Piotr        1600 C12 BP Gryfino         12  10  12   3   37
 7  IV  Majewski, Alex          1400 C10 SSS                25   -   9   -   34
 8  III Kabata, Przemysław      1600 C10 SSS                 -  25   -   7   32
 9  IV  Dembowski, Przemysław   1400 C12 PM Szczecin         6  16   -   8   30
10  IV  Czerski, Jakub          1400 C12 PM Szczecin         3  14   -   9   26
11  III Helon, Radosław         1600 C12 SSS                 -  20   -   -   20
    IV  Lisiecki, Paweł         1400 C12 PM Szczecin         -   -   -  20   20
13  IV  Kaznowski, Arkadiusz    1400 C12 Mechanik Stargard   -   -   -  16   16
    IV  Kozłowski, Konrad       1400 C10 PM Szczecin         7   9   -   -   16
    IV  Wypych, Michał          1400 C8  SSS                 1   4   5   6   16
16  IV  Górak, Gaweł            1400 C12 Mechanik Stargard   -   -  14   -   14
17  V   Skiba, Andrzej          1200 C10 SSS                 5   -   7   -   12
18  IV  Kowalczyk, Paweł        1400 C10 Mechanik Stargard   1   -   -  10   11
    IV  Macuk, Rafał            1400 C12 Mechanik Stargard   -   -   -  11   11
    IV  Ziemba, Damian          1400 C12 BP Gryfino         11   -   -   -   11
21  IV  Skiba, Helena           1250 C10 SSS                 4   -   6   -   10
    V   Stenka, Jakub           1200 C12 SSS                10   -   -   -   10
        Piotrowski, Krzysztof   1000 C12 Mechanik Stargard   -   -  10   -   10
24  IV  Gągoliński, Piotr       1400 C12 BP Gryfino          9   -   -   -    9
    V   Walukiewicz, Dominika   1100 D8  Mechanik Stargard   1   -   4   4    9
26  IV  Helon, Aleksander       1400 C8  SSS                 -   8   -   -    8
    IV  Januszkiewicz, Wojciech 1400 C8  MDK Koszalin        8   -   -   -    8
28  V   Niedbał, Piotr          1200 C12 PM Szczecin         -   6   -   -    6
29  IV  Maruszczak, Maciej      1400 C8  SSS                 -   2   2   1    5
30  V   Sztyma, Jakub           1200 C10 PM Szczecin         -   3   -   1    4
31      Ćwiech, Przemysław      1000 C12 Szczecin            -   -   3   -    3
32      Kuś, Michał             1000 C8  FKiS Prawob. Szcz.  -   1   -   1    2
        Lipiński, Tomasz        1000 C10 PM Szczecin         2   -   -   -    2
34  V   Gągało, Hubert          1200 C8  Mechanik Stargard   -   -   -   1    1
    V   Kiłyk, Radosław         1200 C10 Mechanik Stargard   -   -   -   1    1
        Kuna, Michał            1000 C8  Hetman Politechnika 1   -   -   -    1
        Kuś, Karolina           1000 C8  FKiS Prawob. Szcz.  -   -   -   1    1
        Wasilewska, Aleksandra  1000 D8  MDK Koszalin        1   -   -   -    1
        Sambor, Andrzej         1000 C12 Szczecin            -   -   1   -    1
        Winnicki, Mariusz       1000 C10 PM Szczecin         -   -   -   1    1
        Wochna, Jacek           1000 C12                     1   -   -   -    1

    7212  odsłon
 Wydrukuj tę stronę Wydrukuj tę stronę
:: © 2003-2012 Klub Szachowy Gryf Szczecin ::