Klub Szachowy Gryf Szczecin
70-552 Szczecin, al. Wyzwolenia 7/U11
NIP 852-23-92-463 REGON 812-621-802
Tel. 666-247-147 mail: klub@szachy.szczecin.pl
Konto bankowe: BOŚ Bank 82 1540 1085 2030 9140 0585 0001


   

MENU

   Strona główna
   Fotogaleria
   Informacje Różne
   Artykuły
   Partie
   Archiwum
   Wyszukiwarka
   Linki


ZAPOWIEDZI

   Turnieje Regionalne
   Turnieje Ogólnopolskie


WYNIKI

   Wyniki Turniejów
   4 Pory Roku


KSz Gryf Szczecin

   Lokalizacja Siedziby
   Przystąp do KSz Gryf!
   Szkolenie Zawodników
   Prasa o Nas
   Zarząd
   Statut
   Informacje Kontaktowe
   Mecenasi i Partnerzy
   Historia




Drodzy Internauci!
Pragniemy zaprosić was na nową stronę Klubu Szachowego Gryf Szczecin opublikowaną pod adresem www.gryfszczecin.org


17 marca rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18, które będziemy już relacjonowali na nowej www. Tam też znajdziecie zaległe relacje z ostatnio organizowanych zawodów.
Na nowej stronie zupełnie przebudowaliśmy sposób nawigacji (rezygnacja z menu bocznego), dzięki czemu strona jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi jak np popularne smartfony. Ponadto strona została przeniesiona na jeden z najlepszych serwerów dostępnych na rynku, dzięki czemu strony powinny otwierać się znacznie szybciej niż obecnie.
Stara strona będzie funkcjonowała do czasu przeniesienia archiwum wyników. To nasza historia, więc nie ma takiej opcji, abyśmy mieli je ot tak skasować.
Niestety jest to proces czasochłonny, gdyż dane muszą być przenoszone ręcznie i wymagają ponownego formatowania oraz sprawdzania poprawności działania odsyłaczy (np. wiele stron m.in. z wynikami przestało istnieć). Dopiero gdy proces ten dobiegnie końca, obecna domena www.szachy.szczecin.pl zostanie przekierowana na nową stronę.


Klasyfikacja turnieju "4 pory roku" 2005

Szybki link do działów poniżej:
Grupa A
Grupa B

Grupa A
I - 23-01-2005 - "Zima z szachami"
II - 17-04-2005 - "Wiosna z szachami"
III - 03-07-2005 - "Lato z szachami"
IV - 04-12-2005 - "Jesień z szachami"
(W przypadku jednakowej liczby punktów, przyjęto kolejność alfabetyczną według nazwiska)

Grupa A - seniorzy
L.p Tyt. Nazwisko Imię         Rank Klub                I  II III  IV  Suma
---------------------------------------------------------------------------
 1. I   Tokarczyk, Tomasz      2088 Śmialy Police       9  20  16  25   70
 2. I   Czuchnicki, Adam       2123 PM Szczecin        20   -  25  12   57
 3. I   Matla, Mateusz         2020 BP Gryfino         16  16   -  20   52
 4. I   Buczak, Krzysztof      2157 Śmialy Police      12  14  20   5   51
 5. I   Gniadek, Andrzej       2000 SSS                 -  25   9  14   48
 6. I   Pułka, Bartosz         2040 SSS                14  12  12   6   44
 7. II  Jacek, Krystian        1888 Solny Zieleniewo    7  10   3  11   31
 8. k   Górecka, Joanna        2086 Stilon Gorzów      25   -   -   -   25
    II+ Wełna, Łukasz          1781 BP Gryfino          1   3  11  10   25
10. II+ Korbal, Arkadiusz      1927 BP Gryfino          4   -  10   9   23
11. I   Krzanowski, Janusz     2000 Szczecin            1   9   5   7   22
12. I+  Rudnicki, Miłosz       2180 BP Gryfino          -   -   -  16   16
13. III Dogoda, Rafał          1600 BP Gryfino          1   -  14   -   15
14. k   Czuchnicki, Jan        2012 PM Szczecin        10   -   -   4   14
    II  Kulis, Grzegorz        1800 PM Szczecin/SSS     -   6   -   8   14
16. IV  Bednarkiewicz, Bartosz 1400 SSS                 1   2   7   3   13
    II  Łaski, Rafal           1917 Szczecin            8   5   -   -   13
18. II  Matul, Sebastian       1800 Szczecin           11   -   -   -   11
    I   Szatkowski, Jerzy      2000 Szczecin            -  11   -   -   11
20. I   Merklejn Kaziemirz JUN 2000 Szczecin            -   -   8   -    8
    II  Zięba, Teofil          1800 Szczecin            -   8   -   -    8
22. IV  Fronckiewicz, Robert   1600 SSS                 -   1   4   2    7
    I   Szłapak, Eugeniusz     2000 Złocieniec          -   7   -   -    7
24. II  Jordan, Kazimierz      1800 Hutnik Szczecin     -   -   6   -    6
    I   Karchut, Kazimierz     2000 Szczecin            5   1   -   -    6
    II  Radulski, Leszek       1800 Mechanik Stargard   6   -   -   -    6
27. II  Paprzycki, Ryszard     1800 Szczecin            -   4   -   -    4
    V   Sypko, Maciej          1200 SSS                 2   1   -   1    4
29. III Albrechciński, Michał  1600 Szczecin            1   1   -   1    3
    V   Magdziarz, Robert      1200 BP Gryfino          1   1   -   1    3
    V   Morgiewicz, Mirosław   1200 Szczecin            1   1   -   1    3
    V   Oszczyk, Michał        1400 BP Gryfino          1   -   1   1    3
    III Walukiewicz, Cezary    1600 Mechanik Stargard   3   -   -   -    3
34.     Barczyk, Jan           1000 Szczecin            -   1   1   -    2
        Biernacik, Janusz      1000 Szczecin            1   1   -   -    2
    II  Krzanowski, Daniel     1800 Szczecin            1   1   -   -    2
    II  Kucioras, Wasili       1800 Szczecin            1   1   -   -    2
        Lewczyk, Cezary        1000 BP Gryfino          -   1   1   -    2
    k   Merklejn Kazimierz Sen 2134 Szczeecin           -   -   2   -    2
    IV  Suwalski, Adam         1600 SSS                 -   1   1   -    2
        Tyndorf, Adam          1000 Szczecin            1   1   -   -    2
    IV  Żebiełowicz, Justyna   1250 BP Gryfino          -   -   1   1    2
43.     Cichecki, Mirosław     1000 Szczecin            1   -   -   -    1
    II  Drauszke, Mieczysław   1800 Szczecin            -   1   -   -    1
        Gizera, Daniel         1000 Szczecin            1   -   -   -    1
    II  Gniazdowski, Marian    1800 SSS                 1   -   -   -    1
    IV  Groblewski, Andrzej    1400 Czaplinek           -   1   -   -    1
    II  Groblewski, Grzegorz   1800 Czaplinek           -   1   -   -    1
    IV  Groblewski, Ryszard    1400 Czaplinek           -   1   -   -    1
    III Jablonska, Marta       1400 BP Gryfino          -   -   1   -    1
    IV  Kochański, Andrzej     1400 BP Gryfino          1   -   -   -    1
        Konczak, Jakub         1000 PM Szczecin         1   -   -   -    1
    IV  Kryszkowski, Łukasz    1400 BP Gryfino          -   1   -   -    1
    IV  Mąka, Piotr            1400 SSS                 -   -   1   -    1
        Michno, Łukasz         1000 Szczecin            -   1   -   -    1
    IV  Orłowski, Marek        1400 Szczecin            -   1   -   -    1
        Sola, Paweł            1000 Łobez               -   1   -   -    1
    I   Stanger, Ludwik        2000 Szczecin            -   1   -   -    1
        Terlecki, Zbigniew     1000 Szczecin            -   -   -   1    1
    II  Tomaszewski Tomasz     1800 Szczecin            -   -   1   -    1
    III Tynny, Krzysztof       1600 Czaplinek           -   1   -   -    1
        Zubkiewicz, Michał     1000 ???                 -   -   1   -    1
Grupa B
Grupa B - juniorzy do lat 12
L.p Tyt. Nazwisko Imię           Rank Wiek Klub             I   II III IV  Suma
--------------------------------------------------------------------------------
 1. IV  Ziemba, Damian           1400 C-12 BP Gryfino      14  25  25  12   76
 2. IV  Krawczyk, Łukasz         1400 C-12 BP Gryfino      25  14  20  10   69
 3. IV  Promiński, Piotr         1400 C-10 BP Gryfino       8  10  11  25   54
 4.     Grelecki, Grzegorz       1200 C-10 Mech. Stargard  20   5  14  14   53
 5. V   Ciupa, Mateusz           1400 C-12 BP Gryfino       6  12  12  20   50
 6. IV  Kabata, Przemysław       1400 C-10 SSS              9  20  16   4   49
 7. III Jacek, Roksana           1400 D-10 SSS              3  11   7  11   32
    III Ociepka, Dominika        1400 D- 8 SSS              2   9   5  16   32
 9. V   Niżyński, Andrzej        1400 C-10 PM Szczecin     10   7   -   9   26
10. V   Dembowski, Przemysław    1400 C-12 PM Szczecin     11   3   -   7   21
    IV  Śmieszek, Wojciech       1400 C- 8 PM Szczecin      4   2   9   6   21
12. V   Ciupa, Marcin            1200 C-10 BP Gryfino       1   1   8   8   18
13.     Brutkowski, Daniel       1000 C-12 PM Szczecin     16   0   -   -   16
    IV  Helon, Radosław          1400 C-12 SSS              -  16   -   -   16
15. V   Kaznowski, Arkadiusz     1200 C-10 Mech. Stargard   7   8   -   -   15
16.     Kozłowski, Konrad        1400 C- 8 PM Szczecin      5   1   3   5   14
17.     Sikorski, Krzysztof      1000 C-10 Mech. Stargard  12   -   -   -   12
18. V   Trzeciakiewicz, Michał   1200 C- 8 PM Szczecin      -   -  10   -   10
19. IV  Maruszczak, Joanna       1250 D- 8 SSS              1   1   6   -    8
20.     Kozłowski, Szymon        1000 C-10 PM Szczecin      1   1   2   2    6
    IV  Kulis, Piotr             1400 C-12 SSS              -   6   -   -    6
22.     Maruszczak, Maciej       1000 C- 8 PM Szczecin      -   1   4   -    5
23.     Wicyński, Roland         1000 C-12 SP 63 Szczecin   -   4   -   -    4
        Wypych, Michał           1200 C- 8 SSS              -   1   -   3    4
25. V   Dembowska, Karolina      1100 D-10 PM Szczecin      1   1   -   1    3
26.     Kabata, Stanisław        1000 C- 8 SSS              -   1   1   -    2
    V   Ludwiczak, Filip         1200 C-10 BP Gryfino       1   -   1   -    2
        Skiba, Andrzej           1000 C-10 SSS              1   1   -   -    2
        Skiba, Helena            1250 D- 8 SSS              1   1   -   -    2
        Stoltman, Magdalena      1000 D- 8 SSS              -   1   -   1    2
31. V   Majewski, Alex           1200 C- 8 SSS              1   -   -   -    1
        Gągoliński, Paweł        1000 C-10 BP Gryfino       -   1   -   -    1
        Gągoliński, Piotr        1000 C-10 BP Gryfino       -   1   -   -    1
        Gołos, Denis             1000 C- 8 SSS              1   -   -   -    1
        Goślinowski, Mateusz     1000 C- 8 BP Gryfino       -   1   -   -    1
    V   Helon, Aleksander        1200 C- 8 SSS              -   1   -   -    1
        Kowalczyk, Paweł         1000 C- 8 Mech. Stargard   1   -   -   -    1
        Lis, Hubert              1000 C-12 Sp 63 Szczecin   -   1   -   -    1
        Poszepczyński, Kamil     1000 C-10 BP Gryfino       -   1   -   -    1
        Siekierzycka, Aleksandra 1000 D-10 SSS              1   -   -   -    1
    V   Sienkiewicz, Karol       1200 C-10 SSS              1   -   -   -    1
        Sobańska, Nikola         1000 C- 8 SSS              1   -   -   -    1
        Stefański, Grzegorz      1000 C-10 BP Gryfino       -   1   -   -    1
    V   Stenka, Jakub            1200 C-10 SSS              1   -   -   -    1
        Wasiak, Dominik          1000 C- 8 Sp 63 Szczecin   -   1   -   -    1

    6370  odsłon
 Wydrukuj tę stronę Wydrukuj tę stronę
:: © 2003-2012 Klub Szachowy Gryf Szczecin ::